Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0