Titles you rated
Woman in GoldRated ★ 3.5
DropRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
True GritRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 2.5