Series
Ratings
212
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5