Titles you rated
On Body and SoulRated ★ 4.5
Santa SangreRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Wonder WheelRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
MommyRated ★ 2.5
Louder Than BombsRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0