Series
Ratings
41
BigRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.0