Movies
Ratings
941
La La LandRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5- Marie KroyerRated ★ 1.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 1.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0