Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0