Movies
Ratings
856
RomaRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
BenedettaRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5