Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Wild TalesRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5