Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Spy KidsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.5
Sin CityRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5- Thrust to throatRated ★ 4.0
The Long ExcuseRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Carlito's WayRated ★ 4.0