Titles you rated
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0