Titles you rated
MisfitsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0