Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
RatchedRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0