Movies
Ratings
1265
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
MantisRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.0