Series
Ratings
340- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
LazarusRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
MurderbotRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0