Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0