Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 2.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5