Movies
Ratings
2104
Man on FireRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5