Movies
Ratings
196
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
The Monuments MenRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5