Series
Ratings
38
The West WingRated ★ 5.0- Boston LegalRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
ERRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 5.0- Boston LegalRated ★ 5.0
Boston LegalRated ★ 5.0
The Good Wife Season 6Rated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Boston LegalRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5