Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ZiamRated ★ 0.5
What Is LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0