Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0