Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 0.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 0.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5