Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
MicrocosmosRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 3.0
QT8: The First EightRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 2.5
BurrowRated ★ 2.5- JeomRated ★ 4.0
Deer FlowerRated ★ 4.0
KKUMRated ★ 5.0
Take the Money and RunRated ★ 5.0- The Memories of GenocideRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
의궤, 8일간의 축제Rated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0