Series
Ratings
374
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5
Coji-CojiRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 2.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 2.5
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.0- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.0
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 2.0