Movies
Ratings
198
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5- The WindowRated ★ 4.0