Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
CitadelRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5