Movies
Ratings
43
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0