Movies
Ratings
258
I WishRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Son of RambowRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.5