Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0