Movies
Ratings
282
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0