Movies
Ratings
545
ExhumaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Godzilla VS. KongRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 0.5
After the RainRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
It ComesRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
Good Night OppyRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Shin UltramanRated ★ 3.5
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 2.0