Titles you rated
NEW GAME!!Rated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
B Gata H KeiRated ★ 2.0- GunbusterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 4.5- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
TsugumomoRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- LimitRated ★ 2.5
PenanceRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0