Movies
Ratings
29
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0