Titles you rated
LIFERated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5