Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0