Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 5.0
F20Rated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0