Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Jimmy's HallRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5