Movies
Ratings
21
Crows ZeroRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0