Movies
Ratings
781
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5