Series
Ratings
26
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Masters of HorrorRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5