Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0