Movies
Ratings
255
BelieverRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5