Titles you rated
Friday Night DinnerRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Midnight MassRated ★ 3.0- DerekRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5