Movies
Ratings
685
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
RomaRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5