Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0
Baby StepsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 5.0
- The Wonderful Adventures of NilsRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Polar Bear CafeRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Happy EndingsRated ★ 3.5