Series
Ratings
202
Queen of TearsRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5