Series
Ratings
201
Death's GameRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
MouseRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Crime PuzzleRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5