Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0