Titles you rated
CarterRated ★ 0.5
17 AgainRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Central IntelligenceRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0